Lepící-páska.cz

Lepící pásky, lepení, oboustrané pásky, protiskluzové pásky a vše co potřebujete pro pevné spojení

Ochranné samolepicí podložky

Sortiment firmy Tesa je opravdu rozmanitý. Firma Tesa nabízí výrobky, které nám chytře a efektně napomáhají zlepšovat fungování věcí v domácnosti, v práci, na zahradách, v dílně, továrnách. Mezi další takové „zlepšováky“ patří ochranné samolepící podložky.
Ochranné samolepící nárazníky jsou vyrobeny z gumy a můžeme je využít všude tam, kde dochází k namáhání materiálů prostřednictvím nárazů. Typické využití je např. při ochraně zdi v místě, kde se dostává do kontaktu s nárazem kliky při prudkém otevření dveří.
Dále pak můžeme využít plstěné samolepící podložky, které chrání citlivé plochy proti poškrábání. Chrání dřevo, sklo, parkety, laminát a dlaždice. Tesa podložky si můžete nařezat sami do požadovaných rozměrů a lze je využít také pro přesouvání předmětů právě na těchto citlivých plochách.
K nápaditému sortimentu firmy Tesa patří také protihlukové či protiskluzové podložky. Ty mají velmi praktické využití, dokáží zamezit předmětům v pádu, jejich klouzání po hladkých a citlivých površích nebo dokonce omezují hlučnost při zavírání dveří a zásuvek.

Zobrazeno 10 výsledků